برای سفارش تماس بگیرید:
آموزش سرو کتلت در مهمانی ها

آموزش سرو کتلت در خانه و برای مهمانی ها

سرو کتلت پرسی به روش‌های مختلفی در مهمانی‌ها امکان‌پذیر خواهد بود؛ فقط کافی است کمی حوصله به خرج دهید و از ایده‌های خلاقانه خود استفاده کنید. برای نمونه استفاده از سبزیجات تازه، خیار، گوجه فرنگی، خیار شور، ذرت، زیتون و… در کنار کتلت ایده‌های جالبی است که می‌توانید استفاده کنید.

همچنین می‌توانید بنا بر ذائقه مهمانان خود از برنج یا نان در کنار کتلت پرسی استفاده کنید. حتی به شیوه‌های مختلف و در ظروف گوناگونی می‌توان سرو کتلت‌ها را انجام داد تا برای مهمانان جذاب باشد.

پخت کتلت خانگی و در کنار آن تزئیین با انواع مخلفات به شکل‌های جذاب و جالب می‌تواند سبب شود که یک میز بسیار زیبا برای مهمانان خود بچینید. در کنار همه موارد بیان شده از انواع سس غافل نشوید، می‎‌توانید از سس کچاپ، مایونز، سس تند، سس تاتار و… در کنار کتلت‌های پرسی استفاده کنید و یک خاطره خوب برای مهمانان خود رقم بزنید. با کمی خلاقیت می‌توان کتلت‌ها را به صورت جالب و جذاب در مهمانی‌ها سرو کرد. با پیاز جعفری همراه باشید تا برخی از بهترین ایده‌های جذاب سرو کتلت را با شما به اشتراک بگذاریم.

ایده‌های جذاب برای سرو کتلت پرسی در مهمانی‌ها

یک ایده جالب پیاز جعفری برای سرو کتلت شما این است که آن را به صورت کتلت برگر ارائه دهید. برای این کار باید کتلت‌ها را به عنوان همبرگر سرو کنید. کافی است که کتلت‌ها را در بین نان همبرگر قرار دهید و درون نان پنیر، کاهو، گوجه فرنگی و … بچینید. یک روش دیگر سرو کتلت این است که یک سالاد خوشمزه، مقوی و با سبزیجات تازه آماده کرده و کتلت‌ها را خرد و به سالاد اضافه کنید.

سرو کتلت بصورت برگر

کتلت پرسی را با انواع نان می‌توان سرو کرد و فقط نیاز است که نان را به صورت مختلف برش زده و استفاده کنید. برای نمونه می‌توانید نان را به قطعات کوچکی برش داده و در یک ظرف زیبا و مناسب بچینید و در کنار آن کتلت‌ها را به مدل‌های مختلفی قرار دهید و از مخلفاتی دیگر هم استفاده کنید. به روش‌های گوناگونی می‌توان انواع مخلفات را کنار کتلت چیدمان کرد و یک میز شگفت‌انگیز برای مهمانان تدارک دید.

آموزش سرو ساندویچ کتلت در خانه برای مهمانی

برای سرو ساندویچ کتلت در خانه برای مهمانی لازم است از ایده‌های جذاب استفاده کنید تا بتوانید مهمان‌های خود را تحت تأثیر قرار دهید. در ادامه به این ایده‌ها اشاره شده است:

تزئین ساندویچ کتلت

قرار دادن سبزیجات تازه مانند جعفری، ریحان، تربچه، کاهو، خیار، گوجه، پیاز و حتی زیتون در کنار ساندویچ و برای تزئین ساندویچ کتلت یک ایده جذاب برای خوشمزه‌تر شدن و سرو کتلت است. روش دیگر برای جذاب‌تر شدن ساندویچ کتلت استفاده از چیپس خلالی یا سیب زمینی سرخ شده در کنار ساندویچ است. ایده جالب دیگر برای سرو ساندویچ کتلت استفاده از سس‌های مختلف مانند سس مایونز، سس خردل، سس کچاپ برای ایجاد طعم متفاوت در کتلت خواهد بود.

روش های سرو کتلت در خانه

ظروف زیبا و جذاب

برای سرو ساندویچ کتلت یا کتلت پرسی در خانه جهت مهمانی می‌توانید از ظروف مختلف استفاده کنید. برای نمونه استفاده از بشقاب‌های زیبا و جذاب یک ایده جالب برای سرو ساندویچ کتلت است. همچنین می‌توانید ساندویچ‌های کتلت را در سینی‌های چوبی یا فلزی به صورت جذاب بچینید و سرو کنید. در ضمن، پیشنهاد می‌شود در کنار ساندویچ‌های خود بر روی میز از لیوان‌های کوچک برای سرو نوشیدن‌هایی مانند دوغ، نوشابه، شربت و دلستر استفاده کنید.

ایده‌های جالب سرو ساندویچ کتلت

یک راه جالب دیگر این است که ساندویچ‌ها را به صورت مثلثی برش دهید و در یک بشقاب ساده و شیک بچینید. همچنین می‌توانید ساندویچ‌ها را به شکل رول شده برای مهمان‌های خود سرو کرده و یا ساندویچ‌ها در سبدهای نان یا سینی‌های کاغذی قرار دهید و سرو کنید. یک روش دیگر این است که ساندویچ‌ها را به برش‌های کوچک‌تری تقسیم کنید و در یک ظرف مناسب کنار مخلفات دیگری مانند سیب زمینی سرخ شده ارائه دهید تا مهمان‌ها راحت‌تر این برش‌های کوچک را میل کنند.

آموزش سرو کتلت پرسی برای مهمانها

برای سرو کتلت پرسی برای مهمان‌ها می‌توانید از روش‌های جالبی استفاده کنید. با ما در پیاز جعفری همراه باشید تا این ایده‌های جالب را با شما به اشتراک بگذاریم:

سرو کتلت در کنار برنج

سرو کتلت پرسی در کنار برنج

می‌توانید کتلت بسته بندی شده پیاز جعفری را برای مهمانان خود در کنار برنج زعفرانی سرو کرده و روی میز خود از انواع مختلف مخلفات مناسب هم استفاده کنید. برای نمونه ماست یا سالاد هم به عنوان پیش غذا یک ایده جالب در کنار سرو کتلت به صورت پرسی است.

سرو کتلت با گوجه فرنگی و خیار شور

می‌توانید از سبزی تازه برای سرو استفاده کنید، سبزی را در مرکز ظرف خود قرار دهید و به ترتیب گوجه فرنگی، خیار شور، کتلت و حتی کاهو را در اطراف سبزی به صورت زیبایی بچینید و همراه ظرف نان روی میز مهمان‌ها قرار دهید.

سرو کتلت در ظروف چوبی

برای این ایده سرو از یک ظرف چوبی بزرگ استفاده کنید و کتلت‌ها را پشت هم و به صورت دایره بچینید و در لابه لای هر کتلت از پیاز برای تزئین استفاده کنید. در مرکز کتلت‌های چیده شده مقداری تربچه قرار دهید و اطراف کتلت را با سبزیجات تازه و گوجه فرنگی و خیار شور با سلیقه خود تزئین کنید.

انواع راه های پخت کتلت در خانه برای مجالس و مهمانی ها

سرو کتلت با نان

کتلت‌ها را در یک بشقاب بچینید، در اطراف آن کمی سبزیجات تازه، گوجه فرنگی، خیار شور، زیتون، ذرت و لیمو ترش برش داده بگذارید و ظرف سس را هم در کنار این تزئینات قرار دهید و نان‌های خود را به صورت دلخواه برش دهید و در ظرف بچینید.

کتلت پیتزا شاید عجیب بنظر برسد ولی میتواند گزینه خوشمزه ای باشد!

یک ایده جالب برای سرو این است که روی کتلت پرسی را با سس گوجه فرنگی، پنیر موزارلا، قارچ، ذرت و فلفل دلمه‌ای بپوشانید و درون فر قرار دهید تا پنیر آب شود. سپس آن را در یک ظرف ساده و زیبا برای مهمانان خود سرو کنید.

چاشنی

چاشنی یک انتخاب عالی برای سرو کتلت است. می‌توانید از انواع ترشی، سالاد و ماست چکیده برای یک طعم متفاوت‌تر در کنار کتلت‌ها استفاده کنید تا مهمانان از سلیقه شما در سرو کتلت‌ها لذت ببرند. همچنین اگر میخواهید کتلت خانگی را خودتان تهیه کنید، میتوانید از ادویه های لازم برای پخت کتلت مانند پودر گشنیز، پودر زیره، پودر لیمو عمانی، سبزیجات خشک معطر و… استفاده کنید.
به یاد داشته باشید که حتماً کتلت پرسی را گرم کرده و سپس برای سرو از آن استفاده کنید. در کنار این مدل کتلت، می‌توانید از سس مایونز، سس گوجه فرنگی و سس تاتار هم استفاده کنید. همچنین از سبزیجات تازه مانند جعفری، ریحان، پیازچه و تربچه برای تزئین متفاوت و سرو جذاب غافل نشوید.

کتلت با پیاز جعفری یا کتلت با سس کچاپ؟

سرو کتلت با سس کچاپ یا استفاده از پیاز و جعفری در کتلت کاملاً به سلیقه و ذائقه شما بستگی دارد؛ اما ما در ادامه به مواردی اشاره می‌کنیم که می‌تواند انتخاب را برای شما ساده‌تر کند.

کتلت با پیاز و جعفری طعمی متفاوت‌تر و قوی‌تر دارد؛ زیرا پیاز و جعفری طعم‌های طبیعی خود را به کتلت اضافه می‌کنند. از طرفی پیاز و جعفری دارای مواد مغذی بوده و برای سلامتی بدن ما بسیار مفید هستند؛ بنابراین اگر به دنبال یک طعم قوی و مغذی هستید، کتلت با پیاز و جعفری انتخاب بهتری برای شما است.

سس کچاپ یک طعم شیرین و ملایم دارد و اگر در سرو کتلت از این سس استفاده کنید، طعم شیرینی را در کنار کتلت احساس خواهید کرد و این برای افرادی که طعم‌‌‌‌های ملایم را دوست دارند، جذاب‌تر است. از طرفی کتلت در کنار سس کچاپ یک مدل سرو ساده بوده که نیاز به چیز دیگری ندارد. در ضمن سس کچاپ یکی از سس‌های مورد علاقه کودکان به شمار می‌رود و آنان را ترغیب به خوردن می‌کند.

جمع بندی

اگر قصد دارید از کتلت پرسی برای تزئین میز خود برای مهمانی استفاده کنید، ما در این مطلب ایده‌های خلاقانه‌ای را با شما به اشتراک گذاشتیم و بهترین روش‌های سرو کتلت پرسی را مطرح کردیم تا با تهیه کتلت پرسی از پیاز جعفری بتوانید یک میز جذاب و خوشمزه برای مهمانان خود تدارک ببینید. همچنین آموزش سرو کتلت در خانه برای مهمانی و آموزش سرو کتلت پرسی برای مهمان‌ها را بررسی کردیم و اشاره شد که می‌توانید برای سرو از انواع نان و حتی برنج زعفرانی استفاده کنید و در کنار نان و برنج، سیب زمینی سرخ شده، انواع سس، انواع سبزیجات تازه، گوجه فرنگی، خیار شور، زیتون و… نیز بسیار کاربردی هستند و میز میهمانان شما را جذاب‌تر خواهند کرد.

سوالات متداول

  • کتلت با پیاز و جعفری یا کتلت با سس کچاپ؟

اگر طعم قوی و مغذی دوست دارید، کتلت پیاز و جعفری و اگر به دنبال یک طعم ملایم هستید، سس کچاپ گزینه بهتری است.

  • بهترین ایده سرو کتلت پرسی برای مهمانها چیست؟

سرو کتلت با نان، سرو کتلت با برنج زعفرانی و سرو کتلت پیتزا از بهترین ایده‌های سرو کتلت پرسی در مهمانی هستند.

  • چرا پیاز جعفری را انتخاب کنیم؟

زیرا پیاز جعفری کتلت‌های خود با مواد اولیه تازه و بدون دخالت دست و با دستگاه‌های تمام اتوماتیک تولید و بسته بندی می‌کند.

مقالات مرتبط
ساندویچ کتلت آنلاین: راحتی و طعم در یک بسته
بهترین روش‌های پخت کتلت در خانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *