برای سفارش تماس بگیرید:
مقایسه ساندویچ کتلت و کتلت پرسی

کتلت پرسی یا ساندویچی: کدام بهتر است؟

کتلت غذای بسیار خوشمزه‌ای است که تهیه آن زیاد وقت‌گیر و سخت نیست؛ اما زندگی ما این روزها بسیار شلوغ شده و شاغل بودن مانع از این می‌شود که بتوانیم برای آماده کردن غذا وقت کنیم یا اینکه زمان برای تهیه کتلت خوشمزه نداریم. این در حالی است که مجموعه‌های آنلاینی مانند پیاز جعفری در حال ارائه کتلت به صورت پرسی، ساندویچ و بسته‌بندی هستند.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که زمان کافی برای غذا درست کردن ندارید یا از طعم کتلت خسته شده‌اید و به دنبال راحتی بیشتر، کتلت خوشمزه، متفاوت و در عین حال با طعم خانگی هستید، ما در پیاز جعفری در خدمت شما هستیم.

با خرید کتلت پرسی یا کتلت ساندویچی از ما تفاوت را احساس خواهید کرد. اگر انتخاب در بین کتلت پرسی یا کتلت ساندویچی برای شما سخت است با ما همراه باشید تا به مزایا و معایب این دو محصول بپردازیم.

مقایسه کتلت پرسی و ساندویچی و بررسی مزایا و معایب هر کدام

کتلت پرسی و ساندویچی از انواع محصولات پیاز جعفری هستند و ما قرار است در ادامه مزایا و معایب این دو مدل غذا را با هم بررسی کنیم. ابتدا قرار است به مزایا و معایب کتلت پرسی بپردازیم:

 • کتلت پرسی مناسب در مهمانیها

کتلت پرسی از جمله غذاهایی است که برای سرو در مهمانی یک گزینه عالی محسوب می‌شود. شما می‌توانید به تعداد مهمانان خود از این کتلت سفارش دهید و آن را در کنار گوجه فرنگی، خیار شور، کاهو و نوشیدنی‌هایی مانند نوشابه و دوغ خنک و در کنار نان و برنج سرو کنید.

 • نوع دورچین کتلت پرسی

در دورچین کتلت پرسی پیاز جعفری از سبزیجات تازه، سالاد فصل و نان چاباتا تازه و سس مخصوص استفاده شده است. این دورچین برای شام خانوادگی و یک دورهمی دوستانه بسیار عالی بوده و رضایت مهمانان شما را جلب خواهد کرد.

 • کتلت پرسی وعده سیر کننده

شما می‌توانید با خرید کتلت پرسی در کنار آن سیب زمینی سرخ شده نیز استفاده کنید تا یک غذای کامل سیر کننده داشته باشید. این‌گونه این وعده غذایی برای افرادی که دارای اشتهای بیشتری هستند، نیز رضایت‌بخش بوده و سبب سیری آنان خواهد شد. البته کتلت پرسی به تنهایی هم سیر کننده است.

 • قیمت کتلت پرسی

کتلت پرسی پیاز جعفری در تعداد 5 عددی و 4 عددی به همراه نان چاباتا و سس مخصوص به ترتیب 130 و 120 هزار تومان بوده و می‌توانید از این وعده غذایی به تعدادی که دوست دارید برای خود یا مراسم و دورهمی سفارش دهید.

 • حجم کتلت پرسی

کتلت پرسی از نظر حجم در مقایسه با کتلت ساندویچی بیشتر است و همان‌طور که بیان شد اگر به دنبال یک وعده سیر کننده هستید، بهترین انتخاب برای شما خرید کتلت پرسی است. در واقع کتلت پرسی در اندازه و قطر بزرگ‌تری نسبت به کتلت ساندویچی آماده می‌شود.

 • استفاده از تزئینات خلاقانه

در مقایسه با کتلت ساندویچی، کتلت پرسی به راحتی قابل تزئین شدن است و شما می‌توانید این غذای آماده را با انواع مخلفات نظیر سبزیجات تازه، سیب زمینی سرخ شده، زیتون، سالاد، ماست، انواع نوشیدنی و با نان یا حتی برنج تزئین و سرو کنید.

مزایای کتلت ساندویچی

اگر دوست دارید با مزایای کتلت ساندویچی بیشتر آشنا شوید تا بتوانید در زمان خرید راحت‌تر تصمیم بگیرید. در ادامه به مزایای این وعده غذایی اشاره شده است:

 • سرو راحت کتلت ساندویچی و دورچین آن

با خرید ساندویچ کتلت از پیاز جعفری این غذای آماده و خوشمزه در دسترس شما بوده و فقط کافی است که آن را با نان مورد علاقه خود و خیار شور، گوجه فرنگی، پیاز، سس و سایر مواد دلخواه خود سرو کرده و نوش جان کنید.

 • حمل و نقل راحت کتلت ساندویچی

کتلت ساندویچی یک وعده غذایی قابل حمل و نقل است و استفاده از آن محدودیتی برای فرد ندارد. برای نمونه اگر در محل کار خود نمی‌توانید از بشقاب یا چنگال استفاده کنید، بهترین انتخاب برای شما در محل کار خرید کتلت ساندویچی بوده که به راحتی با نان به صورت ساندویچ قابل حمل است.

 • آماده سازی آسان

کتلت ساندویچی به سرعت و سریع آماده می‌‌‌‌شود که آن را به یک وعده غذایی مهم در روزهای شلوغ تبدیل کرده است. در ضمن این کتلت به دلیل نازک‌تر بودن در مقایسه با کتلت پرسی سریع‌تر سرخ می‌شود.

 • قیمت کتلت ساندویچی

قیمت کتلت ساندویچی نسبتاً ارزان‌تر است و اگر شما به دنبال صرفه‌جویی در هزینه‌های خود هستید، خرید کتلت ساندویچی گزینه بهتری برای شما خواهد بود؛ زیرا کتلت ساندویچی به دلیل حجم کمترش در قیمت‌های ارزان‌تری فروخته می‌شود.

آشنایی با معایب کتلت پرسی و کتلت ساندویچی

در کنار مزایای که با خرید کتلت پرسی یا کتلت ساندویچی نصیب شما خواهد شد، معایبی نیز وجود دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

 1. حجم کتلت ساندویچی

در مقایسه با کتلت پرسی، حجم کتلت ساندویچی کمتر است و به عنوان یک وعده سیر کننده نمی‌توان به آن نگاه کرد؛ بنابراین اگر سیر کننده بودن وعده غذایی برای شما مهم است، انتخاب بهتر برای شما کتلت پرسی خواهد بود. نتیجه می‌گیریم که یکی از معایب کتلت ساندویچی کم حجم بودن آن است؛ زیرا این کتلت برای نان ساندویچی آماده می‌شود، به همین دلیل نازک‌تر و کم حجم‌تر خواهد بود.

 • حمل و نقل دشوارتر

اگر حمل و نقل کتلت برای شما یک گزینه مهم است، باید این نکته را در نظر داشته باشید که با خرید کتلت پرسی حمل و نقل دشوارتری خواهید داشت؛ زیرا کتلت ساندویچی به راحتی قابل حمل و نقل است. پس در می‌یابیم که یکی از معایب کتلت پرسی حمل و نقل دشوارتر آن است.

 • قیمت

در کل اگر قیمت در خرید انواع کتلت برای شما اهمیت دارد، خرید کتلت ساندویچی را انتخاب کنید؛ زیرا در کل خرید کتلت ساندویچی گزینه ارزان‌تری خواهد بود؛ بنابراین از معایب کتلت پرسی گران‌تر بودن آن است.

 • سریع آماده نشدن

کتلت پرسی را نیاز دارید تا خودتان تزئین و سرو کنید؛ اما کتلت ساندویچی تقریباً آماده خوردن است؛ بنابراین دیر آماده شدن از معایب کتلت پرسی در مقایسه با کتلت ساندویچی به شمار می‌رود. در ضمن کتلت پرسی ضخیم‌تر از کتلت ساندویچی است و دیرتر سرخ خواهد شد.

جمع بندی

 در این مطلب سعی کردیم مزایا و معایب کتلت پرسی و کتلت ساندویچی را با هم مقایسه کنیم. برای نمونه بیان شد که کتلت ساندویچی ارزان‌تر از کتلت پرسی است. در عوض کتلت پرسی را می‌توان به صورت خلاقانه‌تری تزئین و سرو کرد. حجم کتلت ساندویچی کمتر است؛ در حالی که کتلت پرسی یک غذا و وعده کاملاً سیر کننده محسوب می‌شود. با این مقایسه خرید کتلت ساندویچی و یا کتلت پرسی برای شما راحت‌تر خواهد بود. در کل انواع کتلت‌های پیاز جعفری به دلیل تخصص و دانش کارشناسان و متخصصان ما دارای کیفیت و طعمی عالی است و بهترین غذا برای وعده‌های ناهار و شما به شمار می‌رود.

سوالات متداول

 • مزیت مهم کتلت پرسی چیست؟

کتلت پرسی یک گزینه عالی برای برگزاری مهمانی و دورهمی‌های خانوادگی به شمار می‌رود و این مزیت مهم این نوع کتلت است.

 • مزایای کتلت ساندویچی چیست؟

سرو راحت، حمل و نقل راحت، قیمت ارزان‌تر و آماده سازی سریع از مزایای کتلت ساندویچی است.

 • انواع کتلت پیاز جعفری چگونه است؟

پیاز جعفری انواع کتلت خود را به صورت بسته‌بندی، کتلت پرسی و ساندویچ کتلت عرضه می‌دارد.

مقالات مرتبط
آموزش سرو کتلت در خانه و برای مهمانی ها
ساندویچ کتلت آنلاین: راحتی و طعم در یک بسته
بهترین روش‌های پخت کتلت در خانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *